Skip to main content

Mezoterapia kolagenowa

Opis terapii   |   Cennik

Opis terapii

Polski rynek oferuje szeroką gamę produktów stosowanych w leczeniu bólu, jednak większość z nich ma ograniczenia w stosowaniu, zarówno dotyczące leczonego obszaru, jak i związane z wiekiem bądź stanem zdrowia pacjenta. W związku z tym, dostrzegliśmy potrzebę wprowadzenia innowacyjnych produktów Guna Collagen Medical Devices, jako alternatywy bądź uzupełnienia w leczeniu bólu kręgosłupa, stawów, urazów mięśniowo-powięziowych.   Produkty Guna Collagen Medical Devices zawierają kolagen, który – podany w iniekcji – zastępuje, wzmacnia, pomaga przebudować i chroni tkanki układu narządu ruchu. Efektem jest poprawa struktury i funkcji układu mięśniowo-szkieletowego, a co za tym idzie – poprawa jakości życia pacjentów.

Guna Collagen Medical Devices to linia wyrobów medycznych stosowanych w leczeniu bólu w układzie mięśniowo-szkieletowym. Produkty te zostały zaprojektowane, aby wspomóc leczenie ograniczeń ruchowych powstałych na skutek fizjologicznych procesów starzenia się stawów i tkanek, jak również aby zrównoważyć uszkodzenia powstałe w narządzie ruchu. Miejscowe iniekcje wyrobów medycznych Guna Collagen Medical Devices poprawiają strukturę włókien kolagenowych oraz dostarczają mechanicznego wsparcia w obszarach objętych uszkodzeniem. Każdy produkt jest specyficzny dla danego obszaru anatomicznego.

Guna Collagen Medical Devices to linia 13 różnych wyrobów medycznych klasy 3 przeznaczonych do iniekcji w leczeniu chorób bólowych układu mięśniowo-szkieletowego. Każdy produkt zawiera kolagen i specyficzną substancję pomocniczą pochodzenia naturalnego, które stanowią wsparcie mechaniczne dla objętego bólem obszaru.

7 produktów Guna Collagen Medical Devices jest przeznaczonych dla struktur szkieletowych i związanych z nimi chorób; 1 produkt Guna Collagen Medical Devices jest specyficzny dla obszaru unerwienia przez nerw kulszowy; 5 produktów Collagen Medical Devices zostało stworzonych z myślą o leczeniu chorób dotykających tkanek pochodzenia mezodermalnego.

Guna Collagen Medical Devices mogą być podawane na 4 sposoby:

  • drogą dostawową
  • drogą okołostawową
  • drogą domięśniową
  • drogą śródskórną.

Cennik

Mezoterapia kolagenowa
150 PLN
Nie wierzysz, że można żyć bez bólu?

Pozwól nam to zmienić!

POTALA

ul. Judyckiego 13A
84-230 Wejherowo

tel: +48 58 736 12 00
tel: +48 666 992 470
email: rejestracja@potala.pl
email: gabinet@potala.pl

POTALA Junior

ul. 10 Lutego 4/5
84-230 Wejherowo

tel: +48 58 670 43 08
email: junior@potala.pl

2013-2023 POTALA. Wszelkie prawa zastrzeżone.