NASI SPECJALIŚCI/ DOROTA IRZYCKA

Dorota

mgr DOROTA IRZYCKA

Fizjoterapeuta

Od 7 lat pracuje z pacjentami indywidualnymi samodzielnie. Podczas leczenia stosuje techniki osteopatyczne, terapię manualną tkanek miękkich, mobilizacje stawowe oraz terapię wisceralną (narządów wewnętrznych). Pracuje również metodą Flexion Dystraction Technic na kozetce chiropraktycznej The Cox Table, która pozwala przyspieszyć regenerację w przypadku dyskopatii i przeciążeń kręgosłupa. Poszukuje przyczyny dolegliwości, które nie zawsze są oczywiste i znajdują się w miejscu bólu lub dysfunkcji.
Co wyróżnia Dorotę to : powiązanie fizjoterapii z koncepcją mindfulness oraz technikami radzenia sobie ze stresem, w których to dziedzinach nieustannie się rozwija. Poprzez łączenie ciała z głową podchodzi do człowieka kompleksowo, co można zauważyć w zaufaniu i motywacji Jej pacjentów. Ponadto, Dorota prowadzi warsztaty nauki technik radzenia sobie ze stresem i uważności ciała oraz prelekcje na temat dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne.
Ukończyła studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz studia podyplomowe Terapii manualnej tkanek miękkich w Poznaniu. Posiada tytuły instruktora odnowy biologicznej oraz nordic walking. Nieustannie szkoli się podczas specjalistycznych kursów zawodowych. Posiada certyfikaty takich szkoleń jak: – osteopatyczna diagnostyka i leczenie kręgosłupa oraz stawów obwodowych, – anatomia palpacyjna, – masaż tkanek głębokich, – terapia punktów spustowych, – interdyscyplinarne leczenie stawów skroniowo-żuchwowych, – napięciowe bóle głowy, – integracja strukturalna, – Kaltenborn-Evjenth UEX, – Flexion Distraction Technic.

Godziny przyjęć:

pn-śr 10:00 – 18:00
cz-pt    8:00 – 16:00
Gabinet nr 3
Umawianie wizyt odbywa się przez recepcję.

Skontaktuj się z nami !!!

Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić ?​

+48 666 992 470

ul. Św. Jana 7c 84-200 Wejherowo

pn-śr 10:00 - 18:00
cz - pt 8:00 - 16:00