NASI SPECJALIŚCI/ RAFAŁ GRZENKOWICZ

Rafal

mgr RAFAŁ GRZENKOWICZ

Fizjoterapeuta

Rafał jest absolwentem Medycznego Studium Zawodowego w Wejherowie oraz Akademii Medycznej Ludwika Rytygiera w Bydgoszczy, kierunku Fizjoterapia. Z zawodem związany od prawie 20 lat.  Doświadczenie swe zdobywał pracując w trójmiejskich placówkach rehabilitacji, przeplatając to kilkuletnią pracą w zawodzie rehabilitanta w Klinice Rehabilitacji na południu Francji. Przez pewien czas zawodowo związany z klubem piłki ręcznej „Tytani Wejherowo”.
W życiu zawodowym ciągle stawia na rozwój, bierze częsty udział w szkoleniach z dziedziny szeroko  pojętej fizjoterapii; organizowanych na terenie całej Polski.
Uwielbia pracę indywidualną z pacjentem, podchodzi do tego holistycznie.   W pracy swej posługuje się licznymi metodami fizjoterapeutycznymi, tj:  osteopatia strukturalna, diagnostyka
funkcjonalna, delikatna chiropraktyka, praca nad powięzią, masaż tkanek głębokich, rozluźnianie mięśniowo – powięziowe,  pinopresura,  terapia punktów spustowych,  taping medyczny,  stretching…
Jest osobą ambitną, ciągle wyznaczającą sobie nowe cele. Praca jest jego pasją, zawsze stara się łączyć w/w metody, aby jak najlepiej pomóc pacjentom w powrocie do zdrowia. 
Prywatnie szczęśliwy ojciec, pasjonat sportu, miłośnik dzikiej natury i zwierząt.

Godziny przyjęć:

pn-śr 10:00 – 18:00
cz-pt    8:00 – 16:00
Gabinet nr 2
Umawianie wizyt odbywa się przez recepcję.

Skontaktuj się z nami !!!

Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić ?​

+48 666 992 470

ul. Św. Jana 7c 84-200 Wejherowo

pn-śr 10:00 - 18:00
cz - pt 8:00 - 16:00