NASI SPECJALIŚCI/ HUBERT CZAPLA

Hubert

HUBERT CZAPLA

Fizjoterapeuta

Hubert jest licencjonowanym fizjoterapeutą Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku i obecnie dalej kształci się na studiach magisterskich w Bydgoszczy. Przygodę z fizjoterapią rozpoczął 3 lata temu w trakcie studiów, gdzie udzielał konsultacji fizjoterapeutycznych oraz wykonywał rehabilitację pacjentów w ich domach. Pracował również jako fizjoterapeuta na siłowni, gdzie jego głównym celem było łączenie rehabilitacji z treningiem funkcjonalnym oraz zdrową aktywnością fizyczną. W życiu zawodowym bardzo dużo uwagi poświęca ciągłemu rozwojowi oraz poszerzaniu horyzontów związanych z fizjoterapią.
Ukończył kursy masażu klasycznego I oraz II stopnia oraz masaż tkanek głębokich. W wolnych chwilach preferuje aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu (hobbystycznie uprawia kolarstwo szosowe), a jego drugą największa pasją zaraz po fizjoterapii jest muzyka rockowa lat 80′ i 90′.
Hubert dba o koordynację całego zespołu oraz recepcji co jest poparte wiedzą na temat bezpiecznego prowadzenia dokumentacji medycznej.
 

Godziny przyjęć:

pn-śr 10:00 – 18:00
cz-pt    8:00 – 16:00
Gabinet nr 2
Umawianie wizyt odbywa się przez recepcję.

Skontaktuj się z nami !!!

Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić ?​

+48 666 992 470

ul. Judyckiego 13 a 84-200 Wejherowo

pn-śr 10:00 - 18:00
cz - pt 8:00 - 16:00